Biuro w doskonałej lokalizacji

Biuro na wynajem
3 700 PLN , Pow. 54 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
54 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Toruń
Rok budowy:
2016
Numer oferty:
PRO443749
Cena za m2:
69 PLN
Film: https://youtu.be/uF1fxvjljqE

Przedstawiam Państwu ofertę lokalu użytkowego o powierzchni 54m2 w apartamentowcu Przystań Wiślana w zabytkowej dzielnicy Rybaki to wymarzone miejsce dla osób ceniących komfort i wysoki standard, który zapewnią nowoczesne rozwiązania techniczne budynku oraz doskonałe połączenie lokalizacji w malowniczej, zielonej okolicy w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.
Idealny na siedzibę firmy, kancelarii, szkolenia, biuro rachunkowe, gabinet lekarski, biuro projektowe, agencję reklamową, itp.

Lokal zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie Błoni Nadwiślańskich, Ogrodu zoo-botanicznego, Parku Bydgoskiego oraz w niedalekiej odległości Toruńskiej Starówki.

Lokal znajduje się na parterze trzy - kondygnacyjnego, kameralnego i luksusowego budynku, wybudowanego w 2016 r. Budynek zaprojektowany jako efektowna willa miejska, która wyróżnia się nowoczesną i elegancką architekturą, wzorowaną na wznoszonych niegdyś na Rybakach domach. Doskonale wpisuje się w otoczenie, wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej zabytkowego klimatu. Dodatkowo budynek umiejscowiony jest na terenie rozległego ogrodu, który przeznaczony jest do wyłącznego korzystania przez jej mieszkańców. Komfort i bezpieczeństwo zapewnia ogrodzenie budynku oraz monitoring garażu podziemnego i terenu wokół apartamentowca, natomiast miejsca naziemne od strony ul. Popiełuszki zapewnią wygodę dojazdu przyszłym użytkownikom.

Na całość lokalu składają się 3 pokoje, w tym salon z praktyczną zabudową, przesuwnymi chowanymi w ścianę drzwiami zamykającymi największy pokój, łazienka z prysznicem, korytarz, taras. Dodatkowo możliwość wynajęcia miejsca postojowego w parkingu podziemnym wraz ze schowkiem lokatorskim. Podwyższony standard wykończenia lokalu obejmuje między innymi: rolety zewnętrzne opuszczane elektrycznie, klimatyzacja w salonie, taras wykończony deskami tarasowymi, video-domofon sterowany zdalnie lub lokalnie. Dodatkowym i ważnym udogodnieniem dla przyszłych użytkowników jest winda łącząca wszystkie kondygnacje z garażem podziemnym oraz dostęp do lokalu pozbawiony barier architektonicznych.

Prowizja dla biura nieruchomości 1 krotna wartość najmu

Zapraszam do kontaktu i na prezentację

Mariusz Lambrecht
t. 531 707 184
m.lambrecht@bnpt.pl

Więcej ofert na : www. bnpt.pl
Nieprawidłowy adres E-mail